logo
  • tr
  • en

Biz Kimiz ?

Bellerofon Camping 2010 senesinden bu yana akdenizin incisi Çıralı da özel kamp yerinde, siz değerli kamp severler için hizmet vermektedir.Göçebe hayatı insan oğlunun binlerce senedir vazgeçemediği ve bunun devamı olan kamp hayatı bir nevi özgürlük ve doğa ile iç içe olmaktır. Siz değerli doğayı seven ve kampı sevenler için, elimizden gelen her şeyi yapmaktayız.

Hizmetlerimiz

Tuvalet ihtiyacından,duş,wireless internet, elektrik, su,buzdolabı,masa sandelyesi ve temizliğe kadar her şeyi sunmakta olup, sizlerin kamp zevkini doyarak çıkarmanıza olanak sağlıyoruz.Çam ve portakal ağaçları içinde, doğa ile baş başa, güvenlik içinde, huzurlu bir şekilde ve üç dönümlük kampımızda, dostluk en ileri gelen ilkelerdendir.

Çadır ve Karavanınız için en uygun yeri bulacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Mevkimiz

Kamp yerimiz Çıralı köyünün ortasında, denize  100 mt  uzaklığı bulunmaktadır . Dünyaca meşhur olan antik Likya yolunun güzergahlarından biride buradan geçmektedir.

Deniz ve ormanin birleştiği, özel bitki ve hayvan çesitleriyle "SAKLI CENNET" olarak adlandırılır ÇIRALI.

Antik Olimpos kentinin batısında, Efsanevi sönmeyen ateşi ile tanınan Yanartaş yolu üzerinde, doğa ve alternatif turizm sevenleri için ideal olan kampımız, sizleri dinlenmek ve eğlenmek için bekler, şimdiden hoşgeldiniz deriz.